Perşembe , 29 Ocak 2015

ev » İnternet ayarları » Facebook Gizlilik Ayarları

Facebook Gizlilik Ayarları

Facebook Ayarları

 

 

Facebook Gizlilik Ayarları

 

Facebook Gizlilik Ayarları

 

Facebook’un yaptığı değişiklik üzerine yeni gizlilik ayarlarına artık daha pratik ve kolay şekilde erişilebiliyor. Üst menüde yer alan “kilit” simgesine tıkladığımızda gizlilik ayarları menüsü açılıyor. Bu menüden “Paylaştıklarımı kimler görebilir?”, “Benimle kimler iletişim kurabilir?” ve “Birinin beni rahatsız etmesini nasıl durdururum?” ve “Diğer Ayarları Gör” seçenekleri mevcut.  İlk seçenek ile paylaştıklarınızı kimlerin görebileceğini belirleyebilirsiniz. “Herkese Açık” yapmanız halinde profilinizi ziyaret eden herkes paylaştıklarınızı görebilecek.

yeni gizlilik ayarları

ikinci seçenekte ise sizinle kimlerin iletişim kurmasını istiyorsanız gerekli ayarlamaları yapabiliyorsunuz. Size kimlerin mesaj gönderebileceğini veya size kimlerin arkadaşlık teklifi gönderebileceğini buradan seçiyorsunuz. Üçüncü seçenekte eğer sizi rahatsız eden birileri varsa ilgili kişinin isim veya e-posta bilgisini kullanarak ilgili kişiyi engelleyebilirsiniz.

facebook gizlilik

Diğer ayarları gör dediğinizde ise karşınıza aşağıdaki sayfa açılıyor. Burada da aynı ayarları ayrıntılı olarak bulabilirsiniz; ama ek olarak “aramada beni kimler bulabilir” kısmı da önem taşıyor. Eğer Facebook’da sizi herkesin bulmasını istemiyorsanız bu özelliği “Herkes” yerine diğer seçenek ile değiştirmelisiniz. Yine aynı şekilde arama motorlarının sizin Facebook hesabınıza listelemesini istemiyorsanız “Açık” yerine “Düzenle” diyerek “Kapalı” duruma getirmeniz gerekiyor.

gizlilik ayarları

FACEBOOKGIZLILIK AYARLARITREND

 

 

 

Ve Daha Binlerce ihtiyac duydugunuz Ayarlar ı sitemizde bulacaksınız

http://www.ayarlari.gen.trHerşeyin Bir ayarı Vardır….

Oyun Hileleri

Oyun Oyna

Anlamı Nedir ?

Minecraft

Ayarları

Ne Demek

Video

 

 

radyo  

Bir önceki yazımız olan Facebook Durum Beğendirme Ayarları başlıklı makalemizde Ayarları, Beğendirme ve Durum hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook Gizlilik Ayarları Reviewed by on .     Facebook Gizlilik Ayarları   Facebook Gizlilik Ayarları   Facebook’un yaptığı değişiklik üzerine yeni gizlilik ayarlarına artık daha pratik v     Facebook Gizlilik Ayarları   Facebook Gizlilik Ayarları   Facebook’un yaptığı değişiklik üzerine yeni gizlilik ayarlarına artık daha pratik v Rating:
porno
style="display:inline-block;width:728px;height:90px" data-ad-client="ca-pub-0847849845717576" data-ad-slot="1533641565">
scroll to top